.

.

Женски Мода Круг Вратот Мама Печатење Шема Повик Краток Ракав Блуза Пролет Заштеда На Дозвола

Женски Мода Круг Вратот Мама Печатење Шема Повик Краток Ракав Блуза Пролет Заштеда На Дозвола

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Мама Печатење Шема Обични Врвови Со Кратки Ракави Блуза Карактеристики : гроздобер класичен Хумор маица костим лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И долниот раб Дише и удобно со истегнување, тенок и костум за пролет И лето Покажете ја вашата Лежерна И Ладна Машина за перење ладно со слични бои, Сув Материјал За ниска топлина : 35% полиестер 65% еластан.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.USUKEUBust Shoulder Sleeve Length Neckxlx-Large101440118cm/46.46"51cm/20.08"20cm/7.87"72cm/28.35"61cm/24.02"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 72cm/28.35"Neck : 61cm/24.02" http : //104.223.130.72/MW5pa FJv Nk52 MWNDTUF4c0x QYUVp SENDRWdy M0t QYz M3 QUxj TTRNQ1 Rn NGZn RGx ZV2cwdj Ntd W9 QYSta Nk5 IS1d XMDNKa URta WN3 PQ.јпг@100. чипка врвови за жени. жени врвови. дами блузи и блузи. блузас де мујер. женски култура врвот. црна кошула. шејн врвови за жени. подароци за жени. Мама е тренди.

Спецификација

Избор на клиент