.

.

Блузи За Жени Секојдневен Летен Клиренс Женски Летен Лежерен Цврст Блузи Со Кратки Ракави Врвови Лабави Удобни Блузи За Женски Трендови Бела М

Блузи За Жени Секојдневен Летен Клиренс Женски Летен Лежерен Цврст Блузи Со Кратки Ракави Врвови Лабави Удобни Блузи За Женски

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut, зима и пролет, ќе ве стопли и лесни.[Карактеристики] : Еластиката на појасот обезбедува персонализирано вклопување и ја зголемува линијата на половината. Лабавото вклопување е идеално за секојдневно или спортско. [Прилика] : овие стилски панталони можат да бидат спарени Со Маици, џемпери, кардигани и јакни за пролет, лето, fall и зима. Идеален и удобен секојдневен панталон за активности на отворено (пешачење Не избелувајте; не виткајте или извртувајте; исушете ја Линијата во сенка. Ако сте малку потенок, обидете се со помала големина ~.За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.[Известување] : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме на последната слика, изберете ја големината според неа. 1 : ве молиме дозволете 0,4-1,2 инчи се разликува поради рачно мерење.2 : позицијата за печатење на моделот нема да биде иста како и фотографиите поради сечење.3 : вистинската боја на панталоните може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината. Ви благодариме за купувањето Блузи За Жени Секојдневен Летен Клиренс Женски Летен Лежерен Цврст Блузи Со Кратки Ракави Врвови Лабави Удобни Блузи За Жени Трендови 2023 Бела М.

Спецификација

Избор на клиент