.

.

Женска Памучна Долна Облека Гаќи Со Среден Струк Меки Гаќички Со Целосна покриеност Што Дишат Плус Гаќи Со Големина Темно Сина Дозвола

Женска Памучна Долна Облека Гаќи Со Среден Струк Меки Гаќички Со Целосна покриеност Што Дишат Плус Гаќи Со Големина Темно Сина

DEN 302.24
Залиха
Достапно за нарачка

Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и премногу стегнат. Повеќе опции за боја внесуваат многу смешно во вашиот секојдневен живот.Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики n тенки, тие нудат нежно, удобно вклопување што се чувствува како 2. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажат низ дното 4. Без линии за гаќи, тие лежат рамно и нема да се покажат преку дното 3. Кога миете машина, препорачувајте нежно перење mode Size Size USUKEUWaist Hip XXXXXL5x-Large182046100cm-108cm/39. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги. ЕЛАСТИЧНА ТКАЕНИНА ПОКРИЕНА ПОЈАС : долна облека со висок струк Со Целосна покриеност, мека еластична ДВОСЛОЈНА ткаенина покриена со појас што останува на своето место waist. чувство, Пропустливост. Бран Гаќи што се чувствува апсолутно луксузно2.Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и премногу стегнат. Бран Гаќи која се чувствува апсолутно луксузни 4.61"Size : XXXXXLSize : 5 X-Large US : 18 UK : 20 EU : 46 Waist : 100cm-108cm/39.61" ✿+ Се Занимава Со Дозвола : Одлични подароци за неа, жените, сопругата или за себе.Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Направено е со меко за удобност и самодоверба. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Кога миете машина, препорачајте нежен режим на перење1пц Гаќи1.

Спецификација

Избор на клиент