.

.

Алваж Женска Долна Облека Хипстер Чипка Пантини, Лак Меки Гаќи Избрани Различни Чипка Шема и Бои 1 парчиња

Алваж Женска Долна Облека Хипстер Чипка Пантини, Лак Меки Гаќи Избрани Различни Чипка Шема и Бои 1 парчиња

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Состојба на предметот : 100% Сосема нов. Оваа долна облека вклучува гаќички исечени на хипстер со чиста чипка за ласкав женски стил . Избрани различни чипка Шема Висок квалитет чипка танга за жени, млади возрасни, тинејџери. Лесен е и дише што може да се грижи за вашата кожа. Стил : Стил Со Високи Меѓуножје. Материјал : . Главна Ткаенина : 86%Полиамид (Најлон) + 14% Еластан (Спандекс). Меѓуножје поставата(100% Памук). Боја : Боја На Месо/Црна/Бела/Црвена/Зелена. Содржина На Пакување : 1*Гаќи. Големина : S/ M / L / XL 86% Полиамид(Најлон) + 14% Еластан(Спандекс). Кул нежно миење. Немојте да се исушите. Не пеглајте. Немојте да се исушите. Измијте ги темните бои одделно. Измијте во вреќа за перење. Не избелувајте. Линија сува во сенка. Совет за големина : производот има контролни ефекти и има тенденција да работи помал. Ако претпочитате секојдневно удобно вклопување, купете 1 големина поголема од вашата вообичаена долна облека. Ако сте помеѓу големината, препорачуваме да добиете 2 големини нагоре. Бидете Женствени и Секси : Растегливите и елегантни цветни украси од тантела додаваат женствен, но сепак удобен допир. Бидете секси со малку проегирна чипка што ја гушка секоја ваша кривина. Супер Удобно : Додадена удобност со лесна контрола на стомакот под дното со висок струк. Цветни чипка околу колковите на гаќи прегратки во љубов рачки и не ја иритира кожата. Потенок Изглед : линијата Во Форма На V напред и назад создава потенок изглед. Мала контрола на израмнување на стомакот со 0,7 инчи еластична лента на половината за прилагодено вклопување и удобност. Иако овој производ не се смета за облека за обликување, тој помага да се создаде помазен изглед. Одличен Квалитет : 5 избрани бои гаќичките се долготрајни и не собираат влакненца. Ткаенината на гаќичката е многу издржлива.

Спецификација

Избор на клиент