.

.

Паначе Женски Клара Танга Стил-7259

Паначе Женски Клара Танга Стил-7259

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Изработка на убава облека и карактеристични дизајни кои ласкаат и ги поддржуваат сите, додека постојано го подобруваат и обновуваат нашиот асортиман за да обезбедат панахија да го води патот во форма и квалитет. Изгледа убаво во овој низок пораст чипка танга. Полу-чиста истегнување чипка и мрежа со памучен панел.

Спецификација

Избор на клиент