.

.

Памучна Беспрекорна Долна Облека Жени Девојки Долна Облека По Породувањето Лежерна Ниту Една Лента Половината Беж 3XL

Памучна Беспрекорна Долна Облека Жени Девојки Долна Облека По Породувањето Лежерна Ниту Една Лента Половината Беж 3XL

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Тенки Гаќички По Породувањето На Средниот Струк, Долна Облека За Затворање На Половината И Кревање Колкови, Чиста Памучна Женска Долна Облека Што Дише, Женски Тенки Гаќи За Убавина На Половината, Гаќи За Затворање На Половината И Кревање Колкови, Чиста Памучна Женска Долна Облека Што Дише, Појас Убавина Карактеристики : Дизајн : прашка, еднобојна, основна, отворена, модерна, секси, обликувањекако Да Се Користи : Можете Да Го Носите Внатре Или Сами За Да Ви Помогне Да Ја Скратите Фигурата И Да Ве Направи Посигурни Стил : Секојдневна, Секси, Атлетска Пригода : Материјал За Секојдневно Носење : Висококвалитетна Ткаенина, Мека И Удобна Сезона : Aut, Зима, Пролет И Лето : Женски Струк : Природен Материјал : Дебелина На Седење : Стандардно Како Да Се Мие : Измијте Ги Рацете Во Ладна Вода, исушете или исушете што добивате : 1 парче долна облека. ХУПОМ Памук Беспрекорна Долна Облека Жени Девојки Долна Облека Постпартално Секојдневно Ниту Еден Појас Беж ХХХЛ. Официјално Кратко Дете Силуета Решетка Момчиња Шорцеви Судрат Вирарпа Гаќи Фиока Девојка Шок Чаша Дулут Обвивка Уверување Половината Тешки Женски Деца Обликување Со Торбичка Момчиња Краток Дише Испакнатост Подобрување На Тренингот Напивка Транс Бела Симпатична Црна Панка Органска Арчи Менструална Машка Фитил Голи Девојки 'Боксери Мочниот Меур Спандекс Нови Директно Премија Преку Ноќ Абсорбента Момчиња' Термичко Патување. 2023 Лето Нова Долна Облека Промотивна Царинење Цена. Големина на етикетата : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Колк : 80-90см/31.50-35.43" Половината : 60-70см/23.62-27.56" Висина : 42.5-47.5 см/16.73-18.70"Големина На Етикетата : Средни САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Хип : 90-100см/35.43-39.37" ПОЛОВИНАТА : 70-80СМ/27.56-31.50" висина : 47.5-55см/18.70-21.65"големина на етикетата : големи сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 колк : 100-110см/39.37-43.31" ПОЛОВИНАТА : 80-90СМ/31.50-35.43" висина : 55-65см/21.65-25.59"големина На Етикетата : х-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 хип : 110-120см/43.31-47.24" половината : 90-100см/35.43-39.37" висина : 65-75см/25.59-29.53"големина на етикетата : хх-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Колк : 120-130СМ/47,24-51,18" половината : 100-110см/39,37-43,31" висина : 75-85см/29,53-33,46"големина на етикетата : ххх-големи сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Хип : 130-140см/51,18-55,12" половината : 110-120см/43,31-47,24" висина : 85-95см/33,46-37,40".

Спецификација

Избор на клиент