.

.

Дуксер За Жени Тренингот Блузи V Вратот Шифон Блузи Batwing Краток Ракав Лето Лабава Блузи Кошули Гроздобер Маица Трендовски Маица Ретро Пуловер Партија Блузи Широки ?

Дуксер За Жени Тренингот Блузи V Вратот Шифон Блузи Batwing Краток Ракав Лето Лабава Блузи Кошули Гроздобер Маица Трендовски

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Повеќе Бои : Сина, Бела. ● Клучни Зборови за производот : кошули за слабеење врвови без ракави права резервоар врвот ребрести резервоар врвот ребрести култура врвот виножито џемпер надуен ракав врвот розова дуксер розова корсет врвот селски блузи патриотски тенкови патриотска кошула преголема кошула портокалова резервоар врвот портокалова култура врвот еден ракав врвот едно парче кошула мотоцикл елек мамо јас кошули породилна кошула мама дуксер лабави Резервоари лабави врвови на култури ленени резервоари чипка корсет врвот плетен џемпер кимоно кардиган каваи кардиган 4 јули кошули патување маица. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Деликатниот крој додаде чувство за мода и елегантно. споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите, тоа ќе биде најдобро. клиентите се наши пријатели. Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима. ※€®ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ QURZ . ●Lwzwm Продавница продава блузи, фустан, панталони, чевли и повеќе во широк спектар на стилови и бои, така што секогаш постои еден што ќе ви се допадне и ќе бидете задоволни.

Спецификација

Избор на клиент