.

.

Жените Кристал Балет Танц Трико Мрежа Долги Ракави Longмичка Гимнастика Боди Танц Црното

Жените Кристал Балет Танц Трико Мрежа Долги Ракави Longмичка Гимнастика Боди Танц Црното

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

ЈИЗИФ Женски Кристал Балет Танц Трико Мрежа Долг Ракав Longмичка Гимнастика Боди Танц Облека.Комплетот Вклучува : 1x Leotard Condition : Нов со tag Material : 70% Полиестер, 20% Мрежа, 10% Rhinestone Tag Бр.Препорачано Size Length Chest Waist Shoulder Collarsleevess28"/71.5cm29.5"/76cm24"/62cm14"/35.5cm13.5"/35cm22.5"/58cm MM29"/74cm31.5"/81cm26"/67cm14.5"/37cm14"/36cm23"/59cm LL30"/76.5cm33.5"/86cm28"/72cm15"/38cm14.5"/37.5cm23.5"/60cm XLXL31"/79cm35.5"/91cm30"/77cm15.5"/39.5cm15"/39cm24"/61.5cm XXLXXL32"/81.5cm37.5"/96cm32"/82cm16"/41cm16"/40.5cm24.5"/62.5 цм ЈИЗИИФ Женски Кристал Балет Танц Трико Мрежа Долг Ракав Longмичка Гимнастика Боди Танц Облека. Трико со долги ракави за жени, украсено со кристал, искра под светлината за да ја разубави секоја изведба. Блокот во боја и дизајнот на крпеница со проѕирна мрежа прават да изгледате гламурозно, задната клучалка со тока, лесна за носење и полетување. Одлично за gмичка гимнастика, уметничко лизгање, акробатика, танц, матурска, танцувачка забава, сценски перформанси или натпревар. Ве молиме проверете ја големината јасно пред купување, рачно миење ладно препорачуваме.

Спецификација

Избор на клиент