.

.

Жените Гроздобер Вез Цветни Лажни Јака Црна Бела Крпеница Контраст Боја Ревер Ѓердан Шал Отстранлив Половина Кошула Додатоци

Жените Гроздобер Вез Цветни Лажни Јака Црна Бела Крпеница Контраст Боја Ревер Ѓердан Шал Отстранлив Половина Кошула Додатоци

DEN 155.20
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Гроздобер шуплив вез цветен модел на чипка, уникатна крпеница во црна и бела боја, лента со врвки. Изработен од висококвалитетен полиестер, пријателски за кожата, мек, мазен, лесен, лесен за носење, совршен свадбен шал за невеста. Една големина одговара најмногу, одвојлива и прилагодлива, лентата со врвки ја одржува цврста и е доволно флексибилна за да одговара на повеќето големини. Шармантна декоративна јака под џемпери, блуза, фустан, јакна, палто, дуксер и друга облека. За тинејџерки жени вратот и рамо украси. Повод : канцеларија, училиште, забава, климатизирана просторија, плажа, секојдневна секојдневна употреба. 1 само вештачка јака, други додатоци демо на сликата не се вклучени!. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Бела+Црна. Изборна Шема : 1, 2, 3, 4. Деколте : апликација. 42см/16.54 во. Количина : 1 компјутер. Забелешка : . Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 х Вештачка Јака (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Гроздобер шуплив вез цветен модел на чипка, уникатна крпеница во црна и бела боја, лента со врвки. Изработен од висококвалитетен полиестер, пријателски за кожата, мек, мазен, лесен, лесен за носење, совршен свадбен шал за невеста. Една големина одговара најмногу, одвојлива и прилагодлива, лентата со врвки ја одржува цврста и е доволно флексибилна за да одговара на повеќето големини. Шармантна декоративна јака под џемпери, блуза, фустан, јакна, палто, дуксер и друга облека. За тинејџерки жени вратот и рамо украси. Повод : канцеларија, училиште, забава, климатизирана просторија, плажа, секојдневна секојдневна употреба.

Спецификација

Избор на клиент