.

.

Пуавкоер Женски Голем Градник Градник Плус Завиткајте Ги Градите Без Челичен Прстен Анти Скитник Градник Фитнес Јога Градник Породилен Градник Го Помести Градник

Пуавкоер Женски Голем Градник Градник Плус Завиткајте Ги Градите Без Челичен Прстен Анти Скитник Градник Фитнес Јога Градник

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Четири Сезони. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ракав : Без Ракави. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, изработени од ткаенина, лесни, меки и удобни. Карактеристики : Секојдневна облека, моден дизајн, летен секојдневен елек. Материјал : Полиестер. ШТО добивате : 1пц Женска Топ Големина на Табелата : . Големина : М Препорачана тежина : 40-47, 5 KGSize : L Препорачана тежина : 57,5-55 KGSize : XL Препорачана тежина : 55-62, 5 KGSize : XXL Препорачана тежина : 62,5-70 KGSize : XXXL Препорачана тежина : 70-77, 5 KGSize : XXXL Препорачана тежина : 77,5-85 KGSIZE Женскиот Јога Спортски Градник Направен Од Лесен, Дише, ткаенина за брзо Сушење. Технологијата За Управување Црпи Од Кожата, Одржувајќи Ве Ладни Во Текот На Денот. Широката Лента И Еластичниот Раб Ви Даваат Добра Поддршка За Време На Тренинзите. Спортскиот Фитнес Градник За Јога се Одликува Со Уникатен Дизајн На Вкрстени Ремени Што Ви Овозможува Лесно И Ве Одржува Да Изгледате Привлечно. Дизајнот со грб Обезбедува Дополнителна Поддршка За Грбот, Тој е Стилски и Стилски, А Добро Работи И со Кардигани, Маици или Спортска Облека. Нашиот Спортски Градник Со Средна Поддршка Е За Активности Со Средно Влијание Во Салата И Обезбедува Целодневна Удобност. Чувајте Ја Вашата Девојка На Место За Време На Тренинзите. Градник За Јога, Вежбање, Фитнес, Секаков Вид Тренинг Или Секојдневна Употреба. Одлично За Трчање, Јога, Пилатес, Џогирање, Возење Велосипед, Бокс, Танцување Или Фитнес. Тој Напред Е Лесно Обложен За Да Ја Одржува Својата Форма Во Секое Време И Градникот Од Испакнување, Галејќи Ја Фигурата За Да Одговара На Вашите Облини. Склекови И Поместена Подлога За Отстранување За Лесно Прилагодување, Памучен Материјал, Мек и Удобен.

Спецификација

Избор на клиент