.

.

Вкрстена грб од чипка со отстранливи влошки

Вкрстена грб од чипка со отстранливи влошки

DEN 479.20
Залиха
Достапно за нарачка

Без граници што ја вкрстуваат бралетата со чипка со отстранливи колачиња не е тренд, прилично, удобно и ласкаво. Сите рабови од чипка и лушпа додаваат женски допир на овој стил на флертен пуловер. Куповите наредени на Jerseyерси имаат отстранливи влошки за да можете да го прилагодите подлогата по потреба. Отстранливи влошки за конвертибилност во нелиран изглед. Мека бујна чипка има прекрасен раб.

Спецификација

Избор на клиент