.

.

Машки Гаќи Чипка Се Транспарентен Т Танга Панталони

Машки Гаќи Чипка Се Транспарентен Т Танга Панталони

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Половината : 60-68см/23,62-26,77" Големина : М Половината : 66-74см/25,98-29,13" Големина : Л Половината : 70-78см/27,56-30,71" Големина : XL Половината : 74-82см/29,13-32,28" Големина : XXL Половината : 78-86см/30,71-33,86" големина : хххл половината : 82-90см/32,28-35,43" големина : ххххл половината : 86-94см/33,86-37,01"лабава,дише,удобна и убава.Оваа долна облека ги одржува мажите симпатични од глава до пети и ги подготвува мажите да го земат денот. Од канцеларија до дома, овој комплет нуди меко чувство и удобно вклопување. Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Корисно за Сите сезони (Fall, Зима, Пролет И Лето) за да се чувствувате удобно и сигурно цел ден. Нашите гаќички се функционални за носење под се во вашиот плакар, од хеланки до фустани со боди, моторџиски шорцеви и многу повеќе! Комплетите за гаќички се исто така одличен подарок за празниците (Божиќ, Нова година, Родендени, Денот на Вљубените и многу повеќе). МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ : со прекрасни бои прифатете научен здрав процес на печатење и боење,без избледување,без намалување,без иритација на кожата.Нашите Гаќи долна облека одбиваат да бидат сончеви,дишат слободно. Упатство за нега : ладно миење Во Машина со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Спецификација

Избор на клиент