.

.

Колати Машки Памучни Ленени Панталони Секојдневни Летни Плус Големина Дневни Панталони Еластична Врвка За Влечење Широки Товарни Панталони Со Џебови

Колати Машки Памучни Ленени Панталони Секојдневни Летни Плус Големина Дневни Панталони Еластична Врвка За Влечење Широки Товарни

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

- Добредојдовте Во Продавницата колати-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посветена на обезбедување висококвалитетна машка и женска облека и додатоци.Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот на услугата колати, ние ќе го решиме за вас.Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно. Сезона : Пролет/Лето/Aut : Менокација : Секојдневно, Модни Панталони Должина : Како Шоу Тип На Шема : Дебелина На Печатење : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони} Материјал} : Висококвалитетна мека ткаенина, Мека, пријателска за кожата, лесна, дише. Стилски и класичен одговара. Издржлив додека одржува дишење и удобност. Чувајте го удобно во текот на целиот ден. €Модерност q : оваа панталона доаѓа во различни стилови и може да се комбинира со различни видови облека или чевли, што ги прави разноврсни за секоја пригода. ●Стилови€ : Широк дизајн опремен со еластичен појас, кој ви овозможува да се чувствувате удобно во сите активности. Страничните џебови се користат за складирање на вашите скапоцености, како што се мобилни телефони, паричници итн., за да не ги изгубите во движењето. `+Прилика : машки панталони редовно се вклопуваат погодни за сите сезони носење, совршени за плажа, обука, кампување, пешачење, патување, риболов, работа, секојдневно и секојдневно носење или активности на отворено. `+Големина Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини (Азиска големина не големина на САД) лево внимателно за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни или имате какви било прашања, ве молиме консултирајте се со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, ние сме посветени на обезбедување на најдобра услуга за секој клиент.

Спецификација

Избор на клиент