.

.

Б91хз Машки Панталони За Истегнување Машки Лабави Прави Памучни Цветови Летни Секојдневни Панталони Машки Панталони За Дишење Маскирна, Големина 3ХЛ

Б91хз Машки Панталони За Истегнување Машки Лабави Прави Памучни Цветови Летни Секојдневни Панталони Машки Панталони За Дишење

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Панталони За Истегнување Машки Лабави Прави Памучни Цветови Летни Секојдневни Панталони Машки Панталони За Дишење сезона. Лето. Пол. Машко. Повод. Секојдневно и на плажа. Стил. Мода и Секојдневен. Тип на шема : Отпечатоци. Должина : долги панталони. Што добивате : 1 пар машки Панталони Еластичен појас : Растегливиот струк со прилагодлива врвка за влечење обезбедува максимална удобност на половината. Секојдневен Дизајн На Панталони : Машките еластични панталони имаат прилагодување на половината на врвката, два џебови со наклон и копче за грб-преку џебови, врвна памучна ткаенина што дише, лабаво вклопување, цврста боја, ви носат целодневна удобност. Повод : Совршен За секојдневна облека како домашна облека, плажа, јога, танц, училиште, дневно, одмор, голф, забава, пешачење, работна облека. Обичните еластични панталони со врвки се главен производ за удобно секојдневно носење. Известување : ве Молиме проверете ги информациите за големината под описот на производот пред да нарачате, слободно контактирајте не доколку имате проблеми со лесните еластични панталони. Нега на облека : Препорачано миење раце, нормално-суво чистење или машинско перење.

Спецификација

Избор на клиент