.

.

Санвиглор Машки Панталони Еднобојни Дна Еластични Панталони За Половината Лесна Салонска Облека Џогер Армија Зелена ХХХЛ

Санвиглор Машки Панталони Еднобојни Дна Еластични Панталони За Половината Лесна Салонска Облека Џогер Армија Зелена ХХХЛ

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Панталони Со Среден Струк, Спортски Фитнес Панталони, Секојдневни Панталони За Трчање Во Теретана, Прави Панталони, Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, Црна, Каки, Зеленило : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL Материјал : Полиестерска Памучна Должина : долгогодишна Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Карактеристики : 1. Материјал : добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи есенски панталони, џебови со патент долги панталони, долги панталони со цврста боја, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, есенски долги панталони, долги панталони, еластични половини долги панталони, џебови за одмор долги панталони.4. Мажите еднобојни панталони се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот hot плажа топла панталони е многу мека и удобна. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Панталони : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Еднобојни Еластични Половини Панталони, Обични Панталони, Есенски Дневни Задници. Материјал-95% Памук 5% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Есенски Панталони На Плажа, Долги Панталони, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Одмор Панталони, Секојдневни и Тенки Опремени. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Спецификација

Избор на клиент