.

.

Маици Кошули За Мажи Летен Ден На Независноста Мода 3д Дигитално Печатење Блуза Со Кратки Ракави ПИНК XL

Маици Кошули За Мажи Летен Ден На Независноста Мода 3д Дигитално Печатење Блуза Со Кратки Ракави ПИНК XL

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 113см/44.49" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" ДОЛЖИНА : 74 CM/29.13" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 118cm/46.46" рамо : 50cm/19.69" ракав : 24cm/9.45" ДОЛЖИНА : 76 CM/29.92" големина : xxl сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 123cm/48.43" рамо : 52см/20.47" ракав : 25см/9.84" должина : 78см/30.71" големина : хххл Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 128см/50.39" РАМО : 54СМ/21.26" Ракав : 26см/10.24" Должина : 80см/31.50" маици кошули за мажи лето ДЕН на независноста МОДА 3Д ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕЊЕ БЛУЗА Со КРАТКИ РАКАВИ Розова xl. редовно вклопување низ градите за Опуштено, неограничено вклопување со Печатена Етикета на вратот за удобност. Одличен Идеален За поладни денови, но сепак многу удобен за носење во лето. Ја заштитува вашата кожа од штетните Ултравиолетови Зраци. Кул ткаенина дише многу добро во топли денови. Шевовите за шиење со рамна брава без чафе кои ќе траат долго и ќе обезбедат минимална иритација на кожата и помалку осип. Оваа кошула е изработена со удобна ткаенина со класичен изглед кој никогаш не излегува од мода. Машки Летен Ден На Независноста Мода 3д Дигитално Печатење Маица Краток Ракав.

Спецификација

Избор на клиент