.

.

Блузи За Жени Велигденски Принт Кошула Со Кратки Ракави Летна Секојдневна Блуза Фестивал На Екипажот Туники Врвни Маици Кошули

Блузи За Жени Велигденски Принт Кошула Со Кратки Ракави Летна Секојдневна Блуза Фестивал На Екипажот Туники Врвни Маици Кошули

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 17.5 см/6.89 "Должина : 66.5 см/26.18". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 68см/26.77" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 18.5 см/7.28 " Должина : 69.5 см/27.36". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 19см/7.48 " Должина : 71см/27.95". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 19.5 см/7.68 " Должина : 72.5 см/28.54". Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 74см/29.13 " Ткаенина : полиестер, мека ткаенина за удобен допир, совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Прилика : Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Овој врв е совршен за слоевитост или самостојно. Тоа е стилски изјава парче кога во комбинација со фармерки, хеланки, молив здолниште или панталони. блузи за жени ладни врвови за рамо за жени кадифени врвови за жени врвови за пливање женски основни врвови женски врвови женски тенкови основни врвови за жени спакувајте шифон блуза женски блузи ласкави врвови за да скриете стомачна туника врвни камизоли џемпер кардиган женски кардигани за жени пријатни џемпери за жени. симпатични врвови блузи за жени обични врвови за паѓање за жени врвови за туника за носење со хеланки врвови без прерамки за жени врвови за женски женски врвови за женски врвови за женски блузи за женски деловни возбудувања за жени туника кошула чипка ками женски кардигани маици за жени есенски џемпери. женски врвови обични врвови за жени плус големина резервоари за жени врвови со низок крој за жени врвови без грб за жени блузи за тенкови жени тесни врвови за женски блузи со долги ракави женски блузи плус големина блузи за жени облечени кошули за жени туники за носење со хеланки екстра долги врвови за туника за хеланки пуловер картиган преголеми џемпери за жени.

Спецификација

Избор на клиент