.

.

Луксплум Мажи Летни Врвови Блуза Со Кратки Ракави Графити Печатени Маици Лабава Маица За Секојдневно Носење Пуловер 19# Л

Луксплум Мажи Летни Врвови Блуза Со Кратки Ракави Графити Печатени Маици Лабава Маица За Секојдневно Носење Пуловер 19 Л

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Маици На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Тип На Тептер На Летна Плажа : Печатени Графити, Модна Боја : Сива, Црна, Виолетова, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 80% Полиестер 20% Деколте На Спандекс : Ѓердан На Екипажот : Должина На Половината Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Фитнес Карактеристики : 1.Материјал : 80%Полиестер 20%Спандекс. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки И удобни Маици Со кратки ракави, широки кошули, врат на екипажот и апстрактен дизајн на печатење, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Врвови Со Кратки Ракави, Маичка На Вратот На Екипажот, Секојдневна Маичка Блуза, Летна Маица На Плажа. Материјал-80%Полиестер 20%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер На Вратот на Екипажот ,Удобна и Мека Маица, Основна Маичка со лабаво Вклопување, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Лабаво Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Спецификација

Избор на клиент