.

.

Mafytytpr Топла Продажба Денес Менс Панталони Дозвола Машки Памук-Лен Лабава Повик Лесни Еластични Половината Панталони Дома Панталони

Mafytytpr Топла Продажба Денес Менс Панталони Дозвола Машки Памук-Лен Лабава Повик Лесни Еластични Половината Панталони Дома

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Памук-Лен Лабава Лесна Лесна Еластична Половината Панталони Домашни Панталони Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Сезона : Пролет Лето Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Памук-Лен Декорација : Нема Шема Лента : Цврста Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Мажи Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина На Половината Должина На Колкот Л 86см/33,86" 118см/46,46" 104см/40,94" Големина : Л Половината : 86см/33,86" Колк : 118см/46.46" должина : 104см/40.94" мажи панталони дозвола под 5 5. менс панталони дозвола под 1 10. Машки Памук-Лен Лабава Лежерна Лесна Еластична Половината Панталони Дома Панталони. дозвола за машки панталони. менс карго панталони дозвола.

Спецификација

Избор на клиент