.

.

Ма Крои Менс Исцрпеност Маици Со Кратки Ракави Меки Избледени Гроздобер Обичен Маичка На Екипажот

Ма Крои Менс Исцрпеност Маици Со Кратки Ракави Меки Избледени Гроздобер Обичен Маичка На Екипажот

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Понова и подобра верзија на вашата омилена, мека, истрошена маичка. Специјален процес на боја и миење создава исклучително мек и уникатен предмет секој пат. Едноставниот стил го олеснува изборот на вашата облека! Совпаѓајте со кој било врв или дно за природен изглед. Овие кошули се совршено прилагодени за секојдневно секојдневно носење и повеќето прилики. 60% Памук / 40% Полиестер. Стандарден Американски Тенок Фит / Лесен. КВАЛИТЕТ : ПАМУКОТ е 100% прстен и меко измиен за дополнителна удобност.

Спецификација

Избор на клиент