.

.

Абтел Менс Маица Со Џебови Блузи Обична Маица Мажи Обична Празнична Маица Црвено ВИНО XL

Абтел Менс Маица Со Џебови Блузи Обична Маица Мажи Обична Празнична Маица Црвено ВИНО XL

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Бидете Ладни И Суви. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Хавајска Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Маица За Летна Плажа. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!3. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули За Мажи, Мала Тежина, Долг Ракав, V Вратот, Копчето Надолу Маичка, Хавајски Цветни Печати, Опуштено Одговара Летна Кошула. Карактеристика : Мажи Одмор Плажа Блузи, Мажи Против Вратот Маица, Долги Ракави Блузи, Мажи Долги Ракави Копчето Надолу Блуза, Мажите Лето Маица 4. Натпревар - Оваа Маица Со Кратки Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Ткаенина : 45% памук, 55% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Летни Маици Со Пуловер.

Спецификација

Избор на клиент