.

.

Гатргип Летни Есенски Машки Врвови Клиренс, Машки Врвови Гроздобер Печатена Маица Секојдневен Краток Ракав Народна-Обичај Блуза

Гатргип Летни Есенски Машки Врвови Клиренс, Машки Врвови Гроздобер Печатена Маица Секојдневен Краток Ракав Народна-Обичај Блуза

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Гатргип Летна Fall Царинење На Машки Врвови, Машки Врвови Гроздобер Печатена Маица Секојдневен Краток Ракав Фолк-Сопствени Карактеристики На Блуза : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики.4.Имајте дише и еластично, така што ќе носите поудобно5.Одлично за забава, Дневно, личност, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето,Aut Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Забава, Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О-Вратот Одговара : одговара на големината дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер врвна големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Рамо : 42см/16.54" Должина : 67см/26.38" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 45см/17.72 " Должина : 70см/27.56". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Рамо : 48см/18.90 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 51cm/20.08 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 142cm/55.91 "Рамо : 54cm/21.26" Должина : 76.5 cm/30.12". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 152cm/59.84 "Рамо : 57cm/22.44" Должина : 79.5 cm/31.30 " Најнови Модерен Маица : 1428% сосема нов, Висок квалитет,Сезона : Лето, Функција : изми процес ,Умерена еластичност, ткаенината е мека. удобно за носење. Висококвалитетна маица. Ткаенината е мека и удобна. Добра дише. Забележан печатење, измиен памук со гроздобер ефект. Урбаните инспирирани Маици веднаш го земаат вашиот стил од благ до задебелен. Со неколку стилови и бои што одговараат на вашиот плакар за модерна и без напор мода. Ако наидете на какви било проблеми откако ќе ја купите стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат. Во описот на производот има детална табела со големини. Ве молиме изберете според нашата табела со големини.

Спецификација

Избор на клиент