.

.

Машки Пат Работа Висока Видливостпуловер Со Долги Ракави Со Качулка Врвови Блуза

Машки Пат Работа Висока Видливостпуловер Со Долги Ракави Со Качулка Врвови Блуза

DEN 388.64
Залиха
Достапно за нарачка

13" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 42 биста : 128см/50.97" ракав : 69см/27.82" ракав : 67СМ/26. удобен и ласкав на сите типови на тело. БЕЗВРЕМЕНСКИ-Класичен машки пуловер качулка никогаш не излегува од мода.24" ракав : 66cm/25.67" Ракав : 65см/25.74" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 40 биста : 124cm/48. Мерки на претпазливост : Против пилинг, против избледување, поддршка на машинско перење.92" Машки Пат Работа Висока ВИДЛИВОСТПУЛОВЕР СО ДОЛГИ РАКАВИ маици со качулка блуза ве молиме проверете ја Табелата со големини Пред Да Нарачате. дуксери за мажи/дуксери за мажи со патент/дуксери за мажи со патент / дуксери со качулка за мажи/дуксери за мажи/дуксери со качулка за мажи.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.17" рамо : 50см/19. Повод : мажите со качулка за пуловер се погодни за секојдневна, забава, работа, состанок, училиште, спорт, одмор, улична облека или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок за божиќ, за празници.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut,Зимски Пол : Мажи Повод : Дневен, Формален Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст,Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината На големината Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат Или Линија Суви Машки Патни Работи Висока Видливост Пуловер Со Долги Ракави Со Качулка Блуза. Карактеристики : 1.77" рамо : 49см/19.98" рамо : 47cm/18.72" Должина : 71см/27. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.90" должина : 74см/29.09" Ракав : 64см/25.

Спецификација

Избор на клиент