.

.

Чиперс Монохроматски Иверица Азбука Налепници

Чиперс Монохроматски Иверица Азбука Налепници

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Чиперс Монохроматски Иверица Азбука Налепници Doodlebug-Chippers Монохроматски Иверица Азбука Налепници. Уникатен изглед за додавање на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи над педесет налепници од иверица на еден лист од 12х12 инчи. Киселина и лигнин слободен. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент