.

.

Таби Пофалби Налепници, Патриотски Налепници За Пофалби За Деца

Таби Пофалби Налепници, Патриотски Налепници За Пофалби За Деца

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дозволете им на децата да знаат колку се посебни со доделување налепници за пофалби во дизајни и ликови без киселина, шарени, погодни за деца. Самолепливи налепници измерете 1 3/8 х 7/8 и трајно се нанесуваат. Може да се користи со вклучена Табела за Пофалби (5 х 4 3/4), или за наградување задачи или украсување. Прави одлична мотивациска алатка. Карактеристики : Таби Пофалби Налепници. Пакет од 54. Таби Пофалби Налепници-Патр : Патриотски Налепници За Пофалби За Деца (Други).

Спецификација

Избор на клиент