.

.

Лего Филм Грабни И Оди

Лего Филм Грабни И Оди

DEN 2159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Децата од сите возрасти ќе уживаат во комплетот налепници Грабни и Оди. Вклучува над 75 налепници, Листови Со Налепници,Сцени за Играње и листови за боење. Оваа ставка е одлична за автомобилот или дома. Совршен за патување и дождлива дневна активност. Димензии : 8,5 "х 11". Официјално лиценцирани налепници и активности. Вклучува сцени за играње, листови за боење/страници за активности и страници за собирање налепници (зависи од лиценциран имот). Погодно големина за лесно патување; вклучува рачка. Наменет за возраст од 3+години.

Спецификација

Избор на клиент