.

.

Лејди управувана налепница Декларација Умираат - Само лепило винил - водоотпорен - направен во САД - многу бои и големини - JDM Daily Drift Girl Driver

Лејди управувана налепница Декларација Умираат - Само лепило винил - водоотпорен - направен во САД - многу бои и големини -

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Гордо направено во САД. Сите налепници не се создадени еднакви, затоа немојте да се измамите од ефтини имитации кои се подложни на елементи и што е најважно од директната сончева светлина! Овие налепници нема да избледат, ќе ја претворат црната пукнатина или кораат многу години. Дефинитивно не сме најевтино решение, но произведуваме налепници со највисок квалитет кои не се само водоотпорни, туку нудат до 6 години издржливост на отворено. Налепниците се направени од премиум самолепливо винил и ќе се придржуваат до нешто, како традиционална налепница за браник. Налепниците се исечени од цврста боја на самочистено винил со употреба на јапонски прецизен секач. Загарантирано е задоволството. Направено во САД. Ултра тенки 2,8-мил (70 микрони) календариран само лепило винил е еден од најпропустливите календарирани винили на пазарот . Висока сјајна завршница (освен ако не е поинаку наведено), и е идеално за знаци, графика или дисплеи за кои е потребна живописна боја . за Инструкции за инсталација и детали, погледнете ги дополнителните слики. Налепницата прикажана во сликите за инсталација е само на пример, ќе го добиете оној што сте го купиле.

Спецификација

Избор на клиент