.

.

Bluetooth Слушалки, Мини Безжични Bluetooth Слушалки Универзален Спорт Едно Уво Bluetooth Слушалки

Bluetooth Слушалки, Мини Безжични Bluetooth Слушалки Универзален Спорт Едно Уво Bluetooth Слушалки

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

Најмал и ултра лесен дизајн. Ослободете се од врзување на жица, донесете поголема погодност кога вежбате, спортувате и други активности. V5. 3 паметен чип, ефикасен и стабилен пренос на податоци. Компатибилен со кој било bluetooth-овозможи d уреди како што се мобилни телефони, Таблети КОМПЈУТЕР и многу повеќе. Напредна технологија за пренос bluetooth 5.3, растојание за пренос од 15 метри, стабилна врска, без одложување. Долг век на траење на батеријата, слушалки компатибилни Со Bluetooth за намалување на бучавата. Моќни карактеристики : дизајн За Контрола На Допир, лесен за употреба, телефонски повици и контрола на музиката пуштете со едно копче. договор за во автомобил повик и пријатели разговор, играат игри или работа употреба. Спецификации : . Bluetooth верзија : 5.3. Бариера слободен 15м врска . Време на полнење : 1 час. Капацитет на батеријата : 50-100мах. Големина : 2. 4х2х1, 63см. Пакетот вклучува : . 1 x Bluetooth Слушалки. 1 x USB кабел за полнење( премиум услуга) : 24 часа онлајн брз одговор. Слободно контактирајте ме ако имате какви било прашања, стандардна испорака : 7-12 дена, брза испорака 3-5 дена( повисока цена), ви благодариме што дојдовте, имајте убав ден! среќен шопинг. bluetooth слушалки безжични слушалки bluetooth слушалки со микрофон камионџија bluetooth слушалки bluetooth слушалки за мобилни телефони bluetooth слушалки bluetooth слушалки за компјутерски безжични слушалки bluetooth слушалки. auriculares bluetooth auriculares inalámbricos auriculares bluetooth един micrófono auriculares bluetooth camionero auriculares bluetooth став teléfonos celulares auriculares bluetooth auriculares bluetooth став computadora auriculares inalámbricos став computadora auriculares bluetooth auriculares inalámbricos bluetooth auriculares inalámbricos bluetooth.

Спецификација

Избор на клиент