.

.

Бел Природен Дијамантски Шестоаголен Врамен Прстен Од Снегулка во 10к Жолто Злато

Бел Природен Дијамантски Шестоаголен Врамен Прстен Од Снегулка во 10к Жолто Злато

DEN 6927.84
Залиха
Достапно за нарачка

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Бел Природен Дијамантски Шестоаголен Прстен Од Снегулка Во 10к Жолто Злато Едноставно убава! Прави одличен подарок за Секој Божиќ, забава, свадба, дипломирање, Ден На Мајките, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените или Специјална Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Жолто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Облик на камен : Бел Природен Дијамант (Не Се Третира) Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Тип На Поставување : Поплочување. Метод На Создавање : Природен.

Спецификација

Избор на клиент