.

.

Жените Плус Големина Лето Врвови Краток Ракав V-Вратот Печати Лабава Повик Маица Пурпурна 4XL, Сад Големина: 16

Жените Плус Големина Лето Врвови Краток Ракав V-Вратот Печати Лабава Повик Маица Пурпурна 4XL, Сад Големина: 16

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Информации за производот : . Сезона : Пролет, Fall. Пол : Жени . Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен,Секси. Должина на ракавот : Краток Ракав. Јака : V-вратот. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1xwomenени Врвови. Големина : С Биста : 94-116см/37.01-45.67" Ракав : 21см/8.27" Должина : 68см/26.77" . Големина : М Биста : 100-122см/39,37-48,03" Ракав : 22см/8,66" Должина : 69см/27,17" . Големина : Л Биста : 106-128см/41,73-50,39" Ракав : 23см/9,06" Должина : 70см/27,56" . Големина : XL Биста : 112-134cm/44.09-52.76" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXL Биста : 118-140cm/46.46-55.12" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 72cm/28.35". Големина : 3 XL Биста : 124-146cm/48.82-57.48" ракав : 26cm/10.24" Должина : 73cm/28.74" . Големина : 4 XL Биста : 130-152cm/51.18-59.84" Ракав : 27cm/10.63" Должина : 74cm/29.13" . Големина : 5xl Биста : 136-158cm/53.54-62.20" ракав : 28cm/11.02" Должина : 75cm/29.53 " quepterations formens; корсет блузи; култура блузи; плус големина блузи; летни врвови. €Клучни Зборови}преголеми маици; маици; свети патрикс ден кошула жени; велигденски кошули; кошули. ●Материјал●женските врвови се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Спецификација

Избор на клиент