.

.

Womenенски обичен моден печатен пуловер o-врат џемпер со долги ракави HOT6SL870018

Womenенски обичен моден печатен пуловер o-врат џемпер со долги ракави HOT6SL870018

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте ——————————— Добредојдовте на "HOT6 SL " Продавница за облека за брендови ————————— - Можете да најдете какви било жени модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и подобар квалитет ———— ——————————————————————————————————————————————————. Ако имате какви било прашања, можете да се консултирате со нас во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа . ————————————————————————————————————— ——————————————————. Прашање со големина : П : Мојата редовна големина е мала, јас сум 5'5 "130 bs Каква големина треба да добијам? О : Ние сме азиска големина, да работиме помали од големината на нас, па затоа ќе ви предложам да изберете или две големини поголеми отколку што е вообичаена големина, ќе биде порелаксирано и удобно. ————————————————————————————————————————————— ——————— Hot6sl Store Product Description Gender : Women, Female, Ladies, Teen girls Occasion : Party, Club, Wedding, Casual, Daily, Beach,Travel, Vacation, Graduation Ceremony, Beach and Holiday Sleeve length : Short Sleeve, Half Sleeve, 3/4 Sleeve, Long Sleeve, Sleeveless Length : Knee Length, Maxi, Long, Mid-Calf, Above Knee, Mini Ankle Length, Short Floor Length, Neckline : Cowl Neck, Crewneck, O-Neck, U-neck, Тркалезен врат, зарод, високо вратот, исмејувачки врат, едниот рамо, вратот од лажички, без ремен, тркач грб, цевка, turtleneckv-врат, брод со брод, надвор од рамото —————————————————————— ————————————————————————————————— Белешка : ① Ние се обидуваме најдобро да ги покажеме точните бои за вас, но ве молиме, kindубезно прифатете ја разликата во боја Различни монитори и светла. ② Сите големини се рачна мерка, ќе има грешки од околу 1-3 инчи што е нормално. ③ Ве молиме, повикајте се на табелата со големина на сликата и изберете ја соодветната големина .—————————————————————————————————————————————— ————————— —Е жени случајни модни печатени пуловер о-врат џемпер со долги ракави HOT6 SL870018.

Спецификација

Избор на клиент