.

.

Wesracia чизми за жени Зимски чизми женски чизми чизми за жени чизми за глуждот за жени црни чизми ланец Чешир чизми зимски чизми за жени чевли

Wesracia чизми за жени Зимски чизми женски чизми чизми за жени чизми за глуждот за жени црни чизми ланец Чешир чизми зимски

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 37 САД : 7 Велика Британија : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 должина на стапалото : 23,5 см/9.3 "Ширина на стапалото : 8,5 см/3.4 " Големина : 38 САД : 7,5 Велика Британија : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 должина на стапалото : 24см/9,5 "Ширина на нозете : 9см/3,5 " Големина : 39 САД : 8 Велика Британија : 5,5 ЕУ : 38 ЦН : 245 должина на нозете : 24,5 см/9,7 : 8,5 Велика Британија : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 стапала должина : 25см/9,8 "Ширина на стапалото : 9,5 см/3,7 " Големина : 41 САД : 9 Велика Британија : 6,5 ЕУ : 40 ЦН : 255 должина на стапалото : 25,5 см/10 "Ширина на стапалото : 9,5 см/3,7 " Големина : 42 САД : 10 Велика Британија : 7 ЕУ : 41 ЦН : 260 должина на нозете : 26см/10.2 '' Ширина на ногата : 10см/3,9 " Womenените црни чизми ланец Чешир чизми Зимски чизми за жени чевли Карактеристики : 1. Висок квалитет на материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, зајакнува и тонови, го подобрува држењето на држењето 2. Обични чевли, чевли за плажа, забавни чевли, нелизгајни, лесни , Дишењето лесно за носење полето за полетување! . 5. Исклучено за одење на отворено, забава, слободно време, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и стилска боја и стилски. 6. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. 7. Ознаката на големината на чевлите е број на кинеска големина. 8. Потсетување за обем : Различни стилови на чевли, изберете ја големината според типот на стапалото. Специфичен предмет : Пол : Womenените, Девојче Горниот материјал : Флок единствено материјал : гумени сцени : затворен и отворен, мода, стил на слободно време : едноставна, принцеза, обичен стил на пети : Зашилен пети на пети Висок стил : Метод за затворање на високи потпетици : Петица на патенти за чевли Висока : 8см. /3.14" Platform Heigh : 1.5cm/0.59" Package : 1 Pair Women Shoes(Not Including Shoebox) Size US UK EU CN Foot Length Foot Wide 38 7.5 5 37 240 24cm/9.5" 9cm/3.5" Size : 38 САД : 7,5 Велика Британија : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 должина на стапалото : 24см/9,5 "Ширина на стапалото : 9см/3,5" "Материјал со висок квалитет. Удобно и меко. Го намалува стресот на зглобовите. Лесно за носење полетување.

Спецификација

Избор на клиент