.

.

Женско Патување Колекција Рими Глуждот Bootie Греј Фау Велур М

Женско Патување Колекција Рими Глуждот Bootie Греј Фау Велур М

DEN 472.64
Залиха
Достапно за нарачка

Истакнете го трендовскиот изглед облечен Во Колекцијата Патување Рими Чизми до Глуждот. Оваа стилска чизма до глуждот е дизајнирана со странично поделени детали, детали за врвно шиење и наредена пета за шик изглед.Карактеристики и Придобивки Разделени детали за шиење на врвот-повлечете ја облогата на ткаенината на јазичето додадена несоодветна КОЛЕКЦИЈА на ПАТУВАЊА со надворешен ѓон. Чизми. Глуждот. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Сива. Цврсто. Подигање. Бути. Страничен Пресек. Удобност. Лизгај. 3. Висина На Петицата : 1.5. Тип На Пета : Блок.

Спецификација

Избор на клиент