.

.

Чизми До Глуждот За Жени Удобни Долги Чизми На Чевли Секојдневни Потпетици Лизгачки Чизми Зелени 43

Чизми До Глуждот За Жени Удобни Долги Чизми На Чевли Секојдневни Потпетици Лизгачки Чизми Зелени 43

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Соодветна Пригода : Слободно Време. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Метод На Затворање : Се Лизга. Стил На Пети : Квадратен Прст. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Стил : Секојдневен, Едноставен. Сцени : Отворено. Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Пол : Жени. Опис. 1.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. Висок Стил На Пета : Квадратни Потпетици. Горниот Материјал : СТП. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Единствен Материјал : Гума. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. 2.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја. Висина на платформата : 1см/0.4 " Табела Со Големина : . Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5"Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7"големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7"Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 еу : 39.5 ЦН : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9"големина : 42 Сад : 9,5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 ДОЛЖИНА на стапалото : 26СМ/10,2" широк СТАПАЛО : 10см/3,9"големина : 43 сад : 10,5 велика британија : 7,5 еу : 41 цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,4" ШИРОК СТАПАЛО : 10,5 СМ/4,1" Стил : секојдневен, едноставен. Опис. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". 2.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. рамен коленото високи чизми за жени широк теле. каубојски чизми за жени широк теле со патент. женска чизми широк теле широк ширина. глуждот чизми за жени широк ширина нема пета. црни клинови чизми за жени.

Спецификација

Избор на клиент