.

.

уублик Женска Летна Вратоврска Боја Печатена Секојдневна Тркалезна Врата Лизгање Замав Без Ракави Макси Фустан За Сонце

уублик Женска Летна Вратоврска Боја Печатена Секојдневна Тркалезна Врата Лизгање Замав Без Ракави Макси Фустан За Сонце

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Секојдневни Фустани За Жени / Летни Фустани 2023 / Фустани На Плажа За Жени / Без Грб / Класична Еднобојна / Мини Фустан Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86-90см/33.86-35.43 "Должина : 144см/56.69" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90-94см/35.43-37.01 "Должина : 145см/57.09" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94-98см/37.01-38.58 "Должина : 146см/57.48" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 98-102см/38.58-40.16 "Должина : 147см/57.87" Големина : 2хл Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102-106cm/40.16-41.73 "Должина : 148cm/58.27" Големина : 3xl Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 106-110cm/41.73-43.31 "Должина : 149cm/58.66" Големина : 4xl Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 110-114cm/43.31-44.88 "Должина : 150cm/59.06" Големина : 5xl Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 114-118см/44.88-46.46 "Должина : 151см/59.45". "Женски Фустан". "Женски Свадбени Гостински Фустани". "Женски Фустани За Специјални Прилики". "Фустан".

Спецификација

Избор на клиент