.

.

Апепал Женски Обичен Моден Џеб Со Еднобојна Боја Пуловер Со Долг Ракав Фустан Со Долг Ракав Виолетова Л

Апепал Женски Обичен Моден Џеб Со Еднобојна Боја Пуловер Со Долг Ракав Фустан Со Долг Ракав Виолетова Л

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

И дизајнот на манжетните што одговара на лактот со Сплит Полите и Здолниште Со Проток На Возбуда што носи облека завеси подобро додека изгледа гламурозно, трендовски. ЗАБЕЛЕШКА : Природно Се Препорачува Миење На Рацете Ладно и Суво На Воздух.

Спецификација

Избор на клиент