.

.

Обични фустани за жени без ракави лето макси V Флорал плус печатен гроздобер фустан за спојување на вратот

Обични фустани за жени без ракави лето макси V Флорал плус печатен гроздобер фустан за спојување на вратот

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика.15' 'Рамената : 35cm/13. Ве молиме, обрнете внимание на големината на раката, не само на бистата, благодарниот фустан за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, есен и зимска коска : носење на отворено , Случајна, канцеларија; Одлично со високи потпетици, чизми и сл. Нашата страст е да им помогнеме на луѓето да направат повеќе.

Спецификација

Избор на клиент