.

.

Лицепи Жени Капчиња Плетени Макси Фустан Шупливи Надвор Халтер Вратот Долг Фустан Секси Тенок Одговара Без Грб Излегување На Плажа Носат

Лицепи Жени Капчиња Плетени Макси Фустан Шупливи Надвор Халтер Вратот Долг Фустан Секси Тенок Одговара Без Грб Излегување На

DEN 495.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Капчиња Плетени Макси Фустан Шупливи Надвор Халтер Вратот Долг Фустан Секси Тенок Одговара Без Грб Излегување Плажа Носат. Големина Шема. Големина (см) : . St Bust : t72-74пресврт : t64-70t Hip : t74-80tlengh : t109. Мt Bust : t76-78пресврт : t68-74t Hip : t78-84tlengh : t110. Lt Bust : t80-82пресврт : t72-78t Hip : t82-88tlengh : t111. XLt Bust : t84-86пресврт : t76-82t Hip : t86-92tlengh : t112. Големина (инч) : . St Bust : t28, 35-29, 13пресврт : t25, 2-27, 56t Hip : t29, 13-31, 5t Length : t42, 91 . Мt Bust : t29, 92-30, 71пресврт : t26, 77-29, 13t Hip : t30, 71-33, 07tlengh : t43, 31 . Lt Bust : t31, 5-32, 28пресврт : t28, 35-30, 71t Hip : t32, 28-34, 65tlengh : t43, 70 . XLt Bust : t33. 07-33. 86пресврт : t29. 92-32. 28t Hip : t33. 86-36. 22tlengh : t44. 09 . Спецификација : . Материјал : Волнена . Должина на ракавот( см) : Без Ракави. Тип На Шема : Цврста/Лента. Пол : Жени. Тип На Ставка : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од волнен материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски летен долг плетен вечерен фустан, еднобојна/пругаста, без ракави, без грб, висечки врат, шуплив на половината, дизајн на завој на грбот, многу еротски. Повод : Погоден За банкет, клубска облека, ноќен клуб, коктел забава, одете на одмор, состаноци, забава со пријатели, облека за фотографија и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х фустан. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Спецификација

Избор на клиент