.

.

Јубатуо Лето Обичен Бохо Печатење Лабава Маица Фустани За Жени Екипажот Вратот Краток Ракав Макси Плажа Фустан Темно Виолетова Л

Јубатуо Лето Обичен Бохо Печатење Лабава Маица Фустани За Жени Екипажот Вратот Краток Ракав Макси Плажа Фустан Темно Виолетова

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Јубатуо, Стилска Облека на Дофат на Раката. Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате на испорака-уживајте во попусти за испорака на нивоа по ваша нарачка! Повеќе производи ќе бидат додадени на оваа понуда во иднина.Женски Обичен Фустан Од Бохо Маица Формираат Информации За Јубатуопродукт : Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Розова,Виолетова,Темно Виолетова,Сина,Темно Сина,Светло Сина,Портокалова : С,М,Л,XL,2xlsleve : Краток Ракав,Обичен Ракав Деколте : Деколте На Екипажот : Должина На Печатење : Максифит : Лабав Фитстајл : Секојдневен, бохосезона : Лето, Цела Сезонаокација : Плажа, Дневно, Забава, Одмор, Одмор, Канцеларија Итн.Вклучен пакет : 1*Женски Фустаниугестија : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Рачно перење или машинско перење во вода со ниска температура, користејќи благ сапун, без белило. Дише и Кул : Овој Женски Летен Лежерен Бохо Фустан Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс Дише, Мек, Пријателски За Кожата, Удобен, Ви Овозможува Кул И Дише Искуство При Носење, Ве Одржува Ладни Во Ова Жешко Лето. Дизајн : Женски Лежерни Бохо Кратки Ракави Вратот На Екипажот Лабави Макси Фустани За Маици За Жени 2023 Година, Едноставниот Дизајн Е Совршен За Секојдневно Носење И Никогаш Надвор од Мода. Суштинско Значење За Секоја Жена или Девојка!. Натпревар : Стилот На Лето Секојдневен И Едноставен, Лесно Можете Да Се Спарите со Вашите Омилени Потпетици, Сандали, Очила за Сонце, Обетки, Капи Итн., За Брилијантен Изглед, Уживајте во Вашите Кул Летни Денови. Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики како Секојдневна, Работа, Забава, Патување, Плажа, Канцеларија, Ноќ На Состаноци Итн. Носете Го Овој Добро Дизајниран Фустан за Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм во Различни Прилики. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето Искуство Е Наш Врвен Приоритет, Поради Што Секое Купување Е Поддржано Од Нашата Гаранција За Задоволство На Клиентите. Доколку Не Сте Задоволни Со Вашето Купување, Ве Молиме Контактирајте не Со Какви Било Прашања или Грижи.

Спецификација

Избор на клиент