.

.

Дмкпв И Етнички Копчиња Во Стилот На Кошула Со Долги Ракави Печатење Кратки Врвови За Кошули Машка Блуза Лабава Кул Кошули со Копчиња За Мажи Сина Х-Голема

Дмкпв И Етнички Копчиња Во Стилот На Кошула Со Долги Ракави Печатење Кратки Врвови За Кошули Машка Блуза Лабава Кул Кошули со

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

И Етнички Копчиња Во Стилот На Кошула Со Долги Ракави Печатење Кратки Врвови За Кошули Машка Блуза Лабава Кул Кошули со Копчиња за Менфит : Одговара на големината. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ. Должина на ракавот : Краток Ракав. Сезона : Лето. Материјал : Полиестер. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 2.Совршено со вашите омилени шорцеви итн. Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Мода, Секојдневен. 4.Носењето ќе направи да изгледате поубаво Материјал : Полиестер. Стил : Мода, Секојдневен. Пол : Мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно. Одговара : Одговара На Големината. 4.Носењето Ќе Направи Да Изгледате Поубаво.

Спецификација

Избор на клиент