.

.

Машки Лабава Фит Маица Топ Блуза Кул Витез Крст Печатени Маица Мода Графити Шема Долги Ракави Кошула Блузи

Машки Лабава Фит Маица Топ Блуза Кул Витез Крст Печатени Маица Мода Графити Шема Долги Ракави Кошула Блузи

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Пол : Мажи, Господа, Мажи, Момчиња. Стил : Мажи Обични Врвови Пуловер Маица Скокач Блуза. Тип На Шема : Вкрстено Печатено. Боја : Црна Бела, Црна Сива, Црна Зелена, Црна Жолта (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80%Полиестер+20% Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . 80%Полиестер, 20% спандекс удобна ткаенина,Умерена флексибилност, еколошки боење. Вратот на екипажот, Печатени Графити, Уникатен принт со Долги ракави, Мек, растеглив, Секојдневен Лабав, Удобен. Стилска и удобна Маица,одлична за сите видови време за вежбање,одмор или само секојдневен живот и така натаму. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Фитнес, Улица.

Спецификација

Избор на клиент