.

.

Лументо Жени Мини Фустани V Вратот Краток Фустан Цветни Печатење Дами Удобен Секојдневен Долг Ракав Жолт XS

Лументо Жени Мини Фустани V Вратот Краток Фустан Цветни Печатење Дами Удобен Секојдневен Долг Ракав Жолт XS

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн-В Краток Фустан На Вратот, Мини Фустан со Долги Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Фустани Со Маици, Трендовски и Елегантен. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Класичен Гардероба Главен Фустан. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Краток Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Мини Фустан. Ласкање На Повеќето Типови На Тело.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Карактеристика : Мини Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Пролетен Есенски Фустан, Фустани Со Маици, Трендовски И Елегантни4. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Цветни Фустани За Печатење Тип На Шема : Цветни Печатени Боја : Сина, Цијан, Црвена, Жолта, Виолетова, Смарагд (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестер Деколте : V Ѓердан должина : Должина на кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Дизајн : Секси Краток Фустан Со Цветен Принт.

Спецификација

Избор на клиент