.

.

Кошули За Жени Трендовски Основни Маици Секојдневен V Вратот Краток Ракав Крстот Кошули Блузи, Портокал XXL

Кошули За Жени Трендовски Основни Маици Секојдневен V Вратот Краток Ракав Крстот Кошули Блузи, Портокал XXL

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 24см/9.45" должина : 71СМ/27.95"големина : Л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 105см/41.34" Рамо : 40см/15.75" ракав : 25см/9.84" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 110см/43.31" рамо : 41см/16.14" РАКАВ : 26 CM/10.24" должина : 73cm/28.74"големина : xxl сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" рамо : 42cm/16.54" ракав : 27cm/10.63" должина : 74cm/29.13" € карактеристики : Кратки Ракави топсокација : МОДА,ДНЕВЕН СОФТВЕР материјал : мек И Удобенсезона : летен пол : жени ● ќе Биде совршено да се спарите Со панталони,здолниште, Хеланки или фармерки За секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut Или зима.Женска Модна летна Маица Со еднобојна маица со вкрстен врат Со кратки ракави со кратки ракави топстил : Мода, Лежерна, мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Опсег на грешки 1-3cmblouse Должина : Редовни кошули Со Кратки ракави со v вратот, предниот крст крст, цврста боја, супер шик и модерен. Секојдневен релаксирачки стил, длабоко v деколте, совршени врвови за туники за лето секој ден изглед. Оваа симпатична маица кошули е одлична со фармерки, тексас панталони, високи половини шорцеви,хеланки, палто, јакна. Совршени маици убаво за плажа, забава, датум, канцеларија, бизнис, работа, одмор, одмор, секојдневно носење. женски v-вратот крст крст краток ракави кошула, крстот маица, секси крстот крстот v вратот врвот, жени летни кошули v вратот крстот блузи костум, жени летни кошули v вратот крстот блуза, жените основни блузи,жените основни маици.

Спецификација

Избор на клиент