.

.

Каролини Богатства CK5131RUG Mandalay Мачка Љубов Машина Перат Меморија Пена Мат, Црвено, 27

Каролини Богатства CK5131RUG Mandalay Мачка Љубов Машина Перат Меморија Пена Мат, Црвено, 27

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства CK5131 RUG Mandalay Мачка Љубов Машина Перат Мемориска Пена Мат, Црвена, 19 X 27", мат Мат Мултиколирана Машина Перат Мемориска Пена која се одликува со раса специфични мандалај уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со оваа декоративна Подлога За Денот на Вљубените. Оваа Машина Перат Меморија Пена Мат е од каролини богатства колекција Љубовта е. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Спецификација

Избор на клиент