.

.

Глонме Жените Задебелена Јакна Долг Ракав Палто Еднобојна Облека Работа Копче Надолу Обична Едноградна Црвена XL

Глонме Жените Задебелена Јакна Долг Ракав Палто Еднобојна Облека Работа Копче Надолу Обична Едноградна Црвена XL

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебелена Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Јакна Боја : Црвена, Зелена, Црна, Сина, Бела (По Избор)Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Стенд Ап Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут се одликува со задебелена цврста боја, стојат јака.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Затворање на предното копче и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Два странични џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Задебелен Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Зимски Палта За Жени, Задебелена Топла Јакна Долна Облека Со Средна Должина со Стоечка Јака, Дами Секојдневен Лабавrenchов Капут. Материјал-100% Полиестер. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Жените Секојдневен Јакна Палто Карактеристики, Пред Копчето, Мек И Удобен Материјал, Мода Еднобојна, Две Странични Џебови, Лабава Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело За Дами. Повод-Задебелена Женска Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент