.

.

Женски долг ракав зимски топол скрипта fo fau крзнено палто јакна Оверза со џебови, падот на отворено предниот кардиган ковче од крзнено палто Парка бушава јакна сива

Женски долг ракав зимски топол скрипта fo fau крзнено палто јакна Оверза со џебови, падот на отворено предниот кардиган ковче

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Договори за црн петок! 2021 Чиста женска долга ракав Зимски топол лаптол лисица Фукс крзнен палто јакна над -палто со џебови, паднат отворено предниот кардигански faux крзнено палто Парка бушава јакна. Информација за продуктот : . Сезона : Пролетно лето есенгер : Womenените : Дневно, случајно материјал : ПолиестерПатерн Тип : СОЛИДИЛЕЛ : Обичен, Партиев Должина : Целосен ракав : Fit ture to Sizethickness : Standardhow Како да се измие : рачно миење ладно, виси или линија суво што ќе добиете : 1 парчиња палто. Големина : SSIZE : Smallus : 4 UK : 8 EU : 34 BUST : 88 CM/34.65'''Shoulder : 38 CM/14.96''''Sleeve : 57cm/22.44''l Length 92cm/36.22''Shoulder : 39cm/15.35'''Sleeve : 58cm/22.83'''l должина : 76cm/29.92''Size : lsize : brageus : 8uk : 12eu : 38bust : 96cm/37.80''shulder : 40cm/15.75 '' Ракав : 59cm/23.23''Lenge : 77cm/30.31''Size : Xl Size : X-Largeus : 10 UK : 14 EU : 40 BUST : 100 CM/39.37'''SHOLDER : 41 CM/16.14''SLEEV /30.71''size : xxlsize : xx-largeus : 12uk : 16eu : 42 Bust : 104cm/40.94'''shoulder : 42cm/16.54'''Sleeve : 61cm/24.02''Lenge : 79cm/31.10 ' Задебели јакна од пуфер. Парка со крзно исечена аспиратор. Голема јака на отворено топло снег надолу. Плус со големина на дебела облека со дебела облека за жени. Зделки на Црниот петок!. 2021 Чиста. Божиќен подарок. Подароци за жени. Зделки за ран пристап. Зделки со денови.

Спецификација

Избор на клиент