.

.

Ниуер Женска Јакна Цветен Принт Надворешна Облека Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Секојдневен Капут Отворен Преден Сив XL

Ниуер Женска Јакна Цветен Принт Надворешна Облека Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Секојдневен Капут Отворен Преден Сив XL

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал-42%Најлон, 30%Акрилик, 30%ПБТ, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Дизајн : Различна Боја За Избор. Ткаенина : 42%Најлон, 30% Акрилик, 30% ПБТ, Лесен, Мек и Удобен за Носење.

Спецификација

Избор на клиент