.

.

Без граници на затегнатиот дел од каросеријата на јуниорите

Без граници на затегнатиот дел од каросеријата на јуниорите

DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка

Зачинете го вашиот секојдневен стил во безграничен фустан од каросерија. Овој фустан ги погодува најжешките трендови на оваа сезона со кул графички принт на предниот дел и ласкави затегнати странични рушини. Облечете го овој стил со вашите омилени сандали или клинови за ноќна ноќ или направете го случајно со вашите омилени клоци за дневен изглед што го сакаме. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Должина : Силуета на каросеријата; Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : затегнати странични рушини; врзување на контраст; Графички принт од предната страна. Затегнат страничен фустан од каросерија за јуниори од без граници.

Спецификација

Избор на клиент