.

.

Фустан од 7-сјајни чипка на девојчињата без зборови и фустан за забава

Фустан од 7-сјајни чипка на девојчињата без зборови и фустан за забава

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој фустан е прекрасна сјајна чипка за да се напие висок низок фустан. Половината е украсена со rhinestones што го комплетира елегантниот изглед. Сјајната чипка се вклопува и Флеј -забава фустан (големи девојки). Laceglittersleevelesshighigh lippartyfit и flareembelled.

Спецификација

Избор на клиент