.

.

Гилисо Летни Фустани За Жени Дозвола Женска Мода Секојдневен Пролет И Лето Неправилност Со Кружен Врат Без Ракави Тенок Фустан

Гилисо Летни Фустани За Жени Дозвола Женска Мода Секојдневен Пролет И Лето Неправилност Со Кружен Врат Без Ракави Тенок Фустан

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да го носите како летен сарафан, покривање на плажа, фустан за бикини и костими за капење, мини фустан. - Едноставен стил, лесен за совпаѓање со чевли и чанти. Ве молиме слободно испратете ни е-пошта доколку имате какви било прашања.

Спецификација

Избор на клиент